سرور جدید سی پنل ایران + کد تخفیف

با سلام خدمت کاربران گرامی میزبان وردپرسبه اطلاع می رسانیم، سرور جدید سی پنل داخل ایران، این بار در دیتاسنتر پارس آنلاین راه اندازی شد و سفارشات جدید از این سرور ارائه خواهد شد.به همین ... بیشتر »

25th Apr 2019
کاهش نرخ ثبت دامنه های بین المللی

با سلام خدمت کاربران گرامی میزبان وردپرس به اطلاع میرسانیم، خوشبختانه با کاهش نرخ و ثبات نسبی در بازار ارز، موفق شدیم جهت رضایت و رفاه شما عزیزان نرخ ثبت دامنه را حدود 10 درصد کاهش دهیم. به طوری ... بیشتر »

23rd Apr 2019
باگ امنیتی خطرناک دو افزونه Easy WP SMTP و contact form 7

با سلام خدمت کاربران گرامی به اطلاع میرسانیم، با توجه به کشف باگ امنیتی در دو افزونه Easy WP SMTP و Contact Form 7 پیشنهاد میشود درصورت استفاده از این دو افزونه، حتما آنها را به آخرین ورژن موجود ارتقا ... بیشتر »

19th Mar 2019
جشنواره زمستانی میزبان وردپرس

    درحالی که فقط 50 روز از زمستان 97 باقی مانده ... در جشنواره زمستانی میزبان وردپرس، با استفاده از کد تخفیف winter50 میتوانید با خرید هر یک از سرویس‌های ارائه شده از ایران اعم از هاست دایرکت ادمین، ... بیشتر »

10th Feb 2019
راه اندازی سرورهای سی پنل و دایرکت ادمین آسیاتک

با سلام خدمت کاربران گرامی میزبان وردپرس به اطلاع می رسانیم، سرورهای  جدید سی پنل و دایرکت ادمین ایران، در دیتاسنتر آسیاتک واقع در برج میلاد؛ با هارد های SSD پرسرعت سامسونگ و پورت ارتباطی 1 ... بیشتر »

17th Jan 2019
تغییر آی پی سرور شماره 2 سی پنل ایران

با سلام خدمت کاربران گرامی میزبان وردپرس   به اطلاع میرسانیم با توجه به مسائل پیش آمده در رابطه با سرور موجود در دیتاسنتر پارس آنلاین، مجبور به انتقال سایتهای روی سرور mwcpir2 به دیتاسنتر آسیاتک ... بیشتر »

16th Jan 2019
رفع مشکل درگاه بانک ملت

با سلام خدمت کاربران گرامی

به اطلاع میرسانیم، پس از پیگیری انجام شده، درگاه پرداخت آنلاین بانک ملت مجددا فعال شده و در دسترس قرار گرفت.

با تشکر -  مدیریت شرکت توسعه وب آریا

30th Dec 2018
مشکل در درگاه بانک ملت

با سلام خدمت کاربران گرامی به اطلاع میرسانیم، متاسفانه درگاه بانک ملت موقتا در دسترس نیست، لذا درهنگام پرداخت سفارش میتوانید از درگاه دوم استفاده نمایید. با تشکر -  مدیریت شرکت توسعه وب آریا بیشتر »

29th Dec 2018
هدیه شب یلدا: کاهش مجدد نرخ ثبت دامنه‌های بین‌المللی‎

با سلام خدمت کاربران گرامی میزبان وردپرس به اطلاع می‌رسانیم، خوشبختانه با افت حدود 20 درصدی نرخ دلار نسبت به هفته های گذشته، موفق شدیم هزینه‌های ثبت و تمدید دامنه‌های بین‌المللی را مجددا ... بیشتر »

21st Dec 2018
کاهش نرخ ثبت دامنه‌های بین‌المللی

با سلام خدمت کاربران گرامی میزبان وردپرس به اطلاع می‌رسانیم، خوشبختانه با افت حدود 30-40 درصدی نرخ دلار نسبت به روزهای گذشته، موفق شدیم هزینه‌های ثبت و تمدید دامنه‌های بین‌المللی رو تا حدودی ... بیشتر »

7th Oct 2018