کاهش نرخ ثبت دامنه‌های بین‌المللی

با سلام خدمت کاربران گرامی میزبان وردپرس به اطلاع می‌رسانیم، خوشبختانه با افت حدود 30-40 درصدی نرخ دلار نسبت به روزهای گذشته، موفق شدیم هزینه‌های ثبت و تمدید دامنه‌های بین‌المللی رو تا حدودی ... بیشتر »

7th Oct 2018
افزایش مجدد نرخ ثبت و تمدید دامنه‌ها

با سلام خدمت کاربران گرامی میزبان وردپرس   به اطلاع میرسانیم، با توجه به افزایش بی‌سابقه نرخ دلار طی چند روز اخیر، هزینه ثبت و تمدید دامنه‌های بین المللی با توجه به میزان افزایش قیمت به نرخ ... بیشتر »

30th Jul 2018
راه اندازی سرور جدید سی پنل ایران

با سلام خدمت کاربران گرامی میزبان وردپرسبه اطلاع می رسانیم، سرور جدید سی پنل داخل ایران، این بار در دیتاسنتر پارس آنلاین راه اندازی شد و سفارشات جدید از این سرور ارائه خواهد شد. با تشکر - ... بیشتر »

27th Jul 2018
اطلاعیه فوری: تحریم کاربران ایرانی توسط دیتاسنتر انگلیسی

با سلام خدمت کاربران گرامی میزبان وردپرسبه اطلاع می‌رسانیم، متاسفانه به دلیل تحریم کاربران ایرانی توسط دیتاسنتر انگلیسی، مجبور به انتقال تمامی سرویس‌های میزبانی و سرورهای مجازی ارائه شده ... بیشتر »

7th Jul 2018
افزایش مجدد نرخ ثبت و تمدید دامنه‌ها

با سلام خدمت کاربران گرامی میزبان وردپرس   به اطلاع میرسانیم، با توجه به افزایش نرخ دلار طی چند روز اخیر تا مبلغ 9000 تومان، هزینه ثبت و تمدید دامنه‌های بین المللی با توجه به میزان افزایش قیمت ... بیشتر »

25th Jun 2018
افزایش نرخ ثبت و تمدید دامنه‌ها

با سلام خدمت کاربران گرامی میزبان وردپرس   به اطلاع میرسانیم، با توجه به افزایش بی‌سابقه نرخ دلار طی چند هفته اخیر، هزینه ثبت و تمدید دامنه‌های بین المللی با توجه به میزان افزایش قیمت به ... بیشتر »

7th May 2018
تخفیف میزبان وردپرس به مناسبت سال نو

با سلام خدمت کاربران گرامی میزبان وردپرسضمن تبریک فرا رسیدن نوروز 97 و آرزوی سالی پر از موفقیت برای شما عزیزان؛ به استحظار میرسانیم دو کد تخفیف زیر برای خرید‌هایی که از تاریخ 28 اسفند 96 الی 13 ... بیشتر »

19th Mar 2018
رفع مشکل سرویس پیامک

با سلام خدمت کاربران گرامی میزبان وردپرسبه اطلاع شما عزیزان می‌رسانیم؛ مشکل سرویس اطلاع رسانی پیامکی که چند روز پیش بوجود آمده بود، با پیگیری های انجام شده برطرف شد.بنابراین درصورتی که شماره ... بیشتر »

4th Feb 2018
افزایش نرخ دامنه‌ها

با سلام خدمت کاربران گرامی میزبان وردپرس   به اطلاع میرسانیم، با توجه به افزایش بی‌سابقه نرخ دلار طی چند هفته اخیر، هزینه ثبت و تمدید دامنه‌های بین المللی با توجه به میزان افزایش قیمت به ... بیشتر »

25th Jan 2018
افزایش نرخ تمدید سرویس آی پی

با سلام خدمت کاربران گرامی میزبان وردپرسبه اطلاع میرسانیم، با توجه به افزایش نرخ ارز طی چند ماه گذشته و شدت گرفتن این افزایش طی روزهای اخیر، طبق اطلاع رسانی انجام شده از طریق تیکت برای تمامی ... بیشتر »

20th Jan 2018