اطلاع رسانی پیامکی میزبان وردپرس فعال شد

با سلام خدمت کاربران گرامی میزبان وردپرس   به اطلاع می رسانیم، سرویس اطلاع رسانی پیامکی میزبان وردپرس جهت اطلاع رسانی صورتحساب‌های کاربران و یادآوری سرویس‌های در حال انقضا راه اندازی ... بیشتر »

26th Sep 2017
فضای بک آپ دو برابر با قیمت‌های قبلی

با سلام خدمت کاربران گرامی میزبان وردپرس به اطلاع می‌رسانیم، جهت سهولت در خرید و استفاده از سرویس بک‌آپ برای شما عزیزان و نگهداری از فایل‌های مهم و خارج از سرور خود، از امروز فضای بک آپ ... بیشتر »

5th Sep 2017
عید قربان تا غدیر را با تخفیف‌های ویژه میزبان وردپرس همراه باشید

با سلام خدمت کاربران گرامی میزبان وردپرسبه اطلاع میرسانیم، به مناسبت فرا رسیدن اعیاد سعید قربان و غدیر، تمامی سرویسهای میزبانی و سرورهای مجازی ارائه شده توسط میزبان وردپرس با 30 درصد تخفیف ... بیشتر »

2nd Sep 2017
ارائه خدمات میزبانی وب از ایران

با سلام خدمت کاربران گرامی میزبان وردپرس   به اطلاع میرسانیم، سرویس میزبانی وب داخل ایران از دیتاسنتر افرانت، با کنترل پنل قدرتمند سی پنل و قیمت های مناسب از امروز در میزبان وردپرس قابل ... بیشتر »

31st Aug 2017
فعال شدن گزینه باز کردن آی پی بلاک شده

با سلام خدمت کاربران گرامی میزبان وردپرسبه اطلاع میرسانیم، امکان باز کردن ای پی های بلاک شده شما عزیزان (به دلایلی مانند اشتباه وارد کردن یوزر پسورد هاست، در بخش کاربری فعال شد.بدینوسیله، شما ... بیشتر »

22nd Aug 2017
انتقال دامنه‌های بین‌المللی از شرکت ریسلو

با سلام خدمت کاربران گرامی میزبان وردپرسبه اطلاع میرسانیم، با توجه به تحریم‌های جدیدی که شرکت ثبت کننده دامنه‌های بین‌‎المللی Resello علیه کاربران ایرانی، متاسفانه مجبور به انتقال دامنه‌های ... بیشتر »

19th Aug 2017
شروع ارائه خدمات هاست دانلود

با سلام خدمت کاربران گرامی میزبان وردپرسبه اطلاع میرسانیم، سرویس میزبانی فایل برای وبسایتهای بزرگ (هاست دانلود) میزبان وردپرس با پنل دایرکت ادمین و وبسرور قدرتمند NGINX از امروز قابل سفارش می ... بیشتر »

4th Aug 2017
اضافه شدن درگاه پرداخت آنلاین بانک سامان

با سلام خدمت کاربران گرامی میزبان وردپرسبه اطلاع میرسانیم از امروز درگاه پرداخت الکترونیک بانک سامان نیز جهت سهولت در امر پرداخت درصورت عدم وجود دسترسی به سایر درگاه‌های آنلاین به سایت اضافه ... بیشتر »

24th Jul 2017
تخفیف ویژه عید سعید فطر

با سلام خدمت کاربران گرامی میزبان وردپرس و با آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما عزیزان به اطلاع میرسانیم، به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر، تمامی سرویسهای میزبانی و سرورهای مجازی ارائه شده توسط ... بیشتر »

21st Jun 2017
مشکل امنیتی در وردپرس قبل از نسخه 4.7.2

با سلام خدمت کاربران گرامی میزبان وردپرس به اطلاع میرسانیم آپدیت جدید وردپرس که به دلیل وجود باگ امنیتی مهم و خطرناک در نسخه های پیشین ارائه شده که به همین دلیل خواهشمند است درصورتی که هنوز ... بیشتر »

22nd Feb 2017