Oct 8th جشنواره فروش پاییزی میزبان وردپرس شروع شد

autumn

جشنواره پاییزی میزبان وردپرس شروع شد!
از همین امروز تا آخر پاییز، تمام سرویسهای ارائه شده در میزبان وردپرس را با ۳۰درصد تخفیف بگیرید!
کد تخفیف: autumnwp

Oct 4th کانال تلگرام میزبان وردپرس

با سلام خدمت کاربران گرامی میزبان وردپرس .برای اطلاع از آخرین اطلاعیه های مهم و همچنین کدهای تخفیف ، کانال تلگرام ما را دنبال کنیدکاربران عضو می توانند از آخرین تخفیفات و کد های تخفیف ما ... بیشتر »

Mar 14th عیدی های میزبان وردپرس را از دست ندهید

با سلام خدمت کاربران گرامی میزبان وردپرس به مناسبت نوروز 1395، سه عیدی برای کاربران گرامی در نظر گرفته ایم که اولی یک دامنه رایگان ir یک ساله برای افرادی که میزبانی وب را به همراه دامنه ir سفارش ... بیشتر »

Jan 1st اطلاع رسانی پیامکی میزبان وردپرس فعال شد

با سلام خدمت کاربران گرامی میزبان وردپرسبه اطلاع می رسانیم، به مناسبت سال جدید میلادی، شماره پیامکی 50002347057 جهت اطلاع رسانی برای صورتحساب های کاربران و یاد آوری سرویس های در حال انقضا راه ... بیشتر »

Dec 27th افزایش نرخ دلار و افزایش قیمت دامنه های بین المللی

با سلام خدمت کاربران گرامی میزبان وردپرسبه اطلاع می رسانیم، با توجه به افزایش نرخ ارز طی روزهای اخیر، هزینه ثبت دامنه های بین المللی با نرخ های جدید بروزرسانی شده و شاهد افزایش قیمت حدود 3-4 ... بیشتر »

Oct 25th حمله به یکی از سرورهای دایرکت ادمین

با سلام خدمت کاربران گرامی میزبان وردپرس متاسفانه  از حدود ساعت 12 ظهر، سرور شماره 1 دایرکت ادمین زیر حمله قرار گرفته و این حمله که دلیل و منبعش نامشخص هست، باعث افت سرعت لود سایت ها و یا قطعی ... بیشتر »

Oct 17th بروزرسانی قالب بخش کاربری میزبان وردپرس

با سلام خدمت کاربران گرامی میزبان وردپرسبه اطلاع میرسانیم جهت رفاه حال کاربران میزبان وردپرس و همچنین زیبایی بصری بخش کاربری، قالب جدید برای این بخش نصب شد.لطفا درصورت مشاهده اشکالات یا ... بیشتر »

Aug 17th کاهش هزینه ثبت دامنه ها

با سلام خدمت تمامی کاربران میزبان وردپرسبه اطلاع میرسانیم، در جهت رفاه حال بیشتر و همچنین کاهش هزینه‌های شما عزیزان علاقمند به فعالیت در زمینه وب، از تاریخ 25 مرداد 1394، هزینه ثبت تمامی ... بیشتر »

Apr 16th قطعی وبسایت های سرور شماره 2 به دلیل آپگرید

با سلام خدمت کاربران گرامی میزبان وردپرس   به اطلاع میرسانیم، با توجه به نیاز فوری به آپگرید سرور شماره 2 (با دی ان اس های wp3 و wp4) این امر در ساعت 13 روز پنجشنبه شروع شده و حدودا برای 3 ساعت، وبسایت ... بیشتر »

Apr 11th قطعی وبسایت های سرور شماره 1 به دلیل آپگرید

با سلام خدمت کاربران گرامی میزبان وردپرس   به اطلاع میرسانیم، با توجه به نیاز فوری به آپگرید سرور شماره 1 (با دی ان اس های wp1 و wp2) این امر در ساعت 13 روز شنبه شروع شده و حدودا برای 2 ساعت، وبسایت ... بیشتر »

Powered by WHMCompleteSolution